http://www.cardesign.lv/userfiles/Image/Tiramie/2010041916_Coralux.jpgCORALUX

Komplekts paredzēts regulārai automašīnu dabīgās (pigmentētā, gludās) ādas kopšanai.
Tīrīšanas līdzeklis izgatavots uz ūdens bāzes un sniedz ādai nepieciešamo ūdeni, vienlaikus tīra virspusējos ūdens bāzes  traipus, netīrumus. Lieliski attīra ādas poras.

Parasti āda apmēram 1minūtes laikā uzsūks nepieciešamo ūdens daudzumu. Ja izžūšana notiek ātrāk- ādai trūkst ūdens, klājiet tīrītāju atkārtoti pēc nepieciešamības. Ja izžūšana nenotiek- iespējams, ka ādas virsma ir joprojām klāta ar kādu citu aizsarglīdzekli, turpiniet tīrīšanu līdz āda sāk uzsūkt ūdeni. Ļaujiet izžūt.

Barojošais aizsarglīdzeklis satur visas ādas barošanai nepieciešamās vielas, vienlaikus izžūstot veido aizsargslāni, kas neļauj šķidrumiem iekļūt ādas slāņos. Krēms neaizsedz ādas poras. Maksimālo aizsardzības efektu (šķidrumu neuzsūkšanās virs 15min.) iegūst uzklājot krēmu 3 reizes pēc kārtas.

Lietošana -  Samitriniet ar tīrītāju pievienoto salveti un tīriet ādu no šuves līdz šuvei. Krēmu uzklājiet uz sūkļa un to saspaidiet, tad vienmērīgi uzklājiet uz ādas virsmas- no šuves līdz šuvei. Ļaujiet izžūt!
Patēriņš. Regulārai ādas kopšanai tīrītājs vai krēms apmēram 20-30ml/sēdi. Ļoti netīrām vai sausām ādām līdz 50-60ml/sēdi.

Komplektā ietilpst:
Cleaner – ādas virsmas tīrīšanas līdzeklis, 150 ml
Protection Cream – ādas virsmas aizsargājošu un barojošu komponenšu saturošs krēms, lietojams pēc Cleaner virsmas tīrītāja 150 ml
Sūklis – tīrošā līdzekļa Cleaner uzklāšanai
Salvetes – Protection Cream uzklāšanai (2.gab)


Līdzeklis ir sertificēts Vācijas Ādas institūtā (German Tannery Institute in Reutlinger)

Dermatoloģiski pārbaudīts.http://www.cardesign.lv/userfiles/Image/Tiramie/produkt2a.jpg

 303 Fabric / PVC Cleaner

Jaunā tīrīšanas tehnoloģija droši iztīra dažādus traipus: netīrumus, dubļus, eļļu, zāli, kafiju, tēju, tinti, sulu, vīnu un mājdzīvnieku atstātos traipus. 303 Fabric / PVC Cleaner lietojams gan koncentrēts, gan atšķaidīts ar ūdeni visiem ūdens izturīgajiem audumiem. [Nav piemērots zīdiem vai ķīmiskai tīrīšanai paredzētiem audumiem.]

Traipu tīrīšana:

Lietot koncentrētā veidā vai atšķaidītu ar ūdeni koncentrācijā līdz 30:1.

Izsmidzināt uz traipa, kamēr audums ir vienmērīgi mitrs. Mazgāt ar mīkstu birsti vai mitru drānu. Iztīrīt traipu un noņemt atlikušo tīrīšanas līdzekli ar tīru drānu, ja nepieciešams, izskalojot ūdenī. Atļaut tīrītajai virsmai izžūt.

Vispārīga tīrīšana:

Pievienot ½ glāzes vai vairāk 303 Fabric / PVC Cleaner uz 4 litriem silta ūdens. Uzklāt uz virsmas ar mīkstu birsti vai izsmidzinātāju, mazgāt virsmu un noņemt atlikušo tīrīšanas līdzekli ar tīru drānu, ja nepieciešams, izskalojot ūdenī. Atļaut tīrītajai virsmai izžūt.

Ārpustelpu audumu tīrīšana (arī Sunbrella®):

Samitrināt audumu ar ūdeni. Mazgāt ar  303 Fabric / PVC Cleaner koncentrācijā ½ glāze uz 4 litriem silta ūdens. Uzklāt uz virsmas ar mīkstu birsti vai izsmidzinātāju. Atjaut virsmai mirkt, tad mazgāt ar mīkstu birsti vai drānu. Atļaut tīrītajai virsmai izžūt. Ja nepieciešams atkārtot procesu ar stiprāku koncentrāciju, ilgāku mirkšanas laiku.

Pelējuma noņemšana no Sunbrella® and Dickson materiāliem:

Pievienot ½ glāzi hlora nesaturošu balinātāju 303 Fabric / PVC Cleaner šķīdumam (1/2 glāze 303 Fabric / PVC Cleaner uz 4 litriem ūdens). Mērcēt materiālu šķīdumā ne ilgāk 20 minūtes. Mazgāt materiālu ar mīkstu birsti un kārtīgi noskalot. Uzmanību: Pārāk ilga mērcēšana var sabojāt auduma šuves.

Sargāt no bērniem. Lietošana un uzglabāšana temperatūrā, kas nav zemāka par 0°C.

Visi 303 firmas produkti garantē rezultātu, ja tie lietoti atbilstoši instrukcijai.http://www.cardesign.lv/userfiles/Image/Tiramie/produkt3a.jpg

303 High Tech Fabric Guard

Audumu aizsardzība mēbelēm, laivu audumiem, auto salonu audumiem, cabrio jumtiem, telpu mēbelēm, paklājiem, laivu tentiem, zīdam un zamšam.

Pirms lietošanas: Lietot tikai attīrītiem materiāliem. Notīrīt visus eļļainos traipus, netīrumus, ziepes vai citus tīrāmos līdzekļus. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, materiālu, pirms 303 Fabric GuaRD LIETOŠANAS, ieteicams attīrīt ar sekojošiem speciālās kopšanas līdzekļiem: 303 Fabric/PVC Cleaner, 303 Aerospace Cleaner, 303 Cleaner & Spot Remover un 303 Convertable Top Cleaner.

Pārbaudīt tīrāmā materiāla krāsas noturību:  Uzsmidzināt neredzamā vieta, notīrīt kopšanas līdzekli ar baltu, absorbējoša materiāla lupatiņu. Ja krāsa nāk nost, NELIETOT 303 Fabric Guard šim materiālam. 303 Fabric Guard nemainīs tīrāmā auduma izskatu, gaisa caurlaidību un citas īpašības. Nekaitīgs, kad izžuvis.

Norādījumi: Tīrāmajam materiālam jābūt kārtīgi notīrītam un sausam, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Izsmidzināt 303 Fabric Guard līdz visa virsma ir vienmērīgi mitra. Audumam ļaut kārtīgi izžūt pirms lietošanas. Aizsargāt citus materiālus, grīdas, stiklu, krāsu plastmasas u.c. no apsmidzināšanas. Ja apsmidzināts, nekavējoties noslaucīt, neļaut izžūt.

303 Fabric Guard var tikt izsmidzināts uz virsmas arī ar otiņu, vai rullīti, izņemot uz sekojošiem materiāliem: dermatīna, plastmasas, gumijas, stiklšķiedras un zamša imitācijas.

Vislabākajai aizsardzībai materiāla tīrīšanai izvēlaties karstu, saulainu dienu. Audumu pēc apstrādāšanas pasargāt no lietus un mitruma. Pēc materiāla izžūšanas, pārbaudīt audumu ar ūdenī samitrinātu sūkli, vietās kur ūdens iesūcas, nepieciešams vēl 303 Fabric Guard.

Informācijai: 4 – 72 h (atkarībā no mitruma, temperatūras un vēja). Ar 950ml iespējams apstrādāt no 14 – 19 kvadrātmetriem plāna materiāla vai 7 – 14 kvadrātmetrus bieza materiāla.

  

Uzmanību: Viegli uzliesmojošs, kad neizžuvis. Neieelpot, kaitīgs ādai un veselībai. Ja nonācis uz ādas, nomazgāt ar ziepēm un noskalot ar ūdeni. Ja nokļuvis acīs, mazgāt ar lielu daudzumu ūdens vismaz 15 minūtes. Ja norīts, neizraisīt vemšanu, nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību.

Sargāt no bērniem. Uzglabāt 15° – 32°C temperatūrā.

on-line.lv TunT counter v=0.09